Pochúťka - 100% Hovädzia pečeň - 100g

Kód: 63
Tip
Značka: PALA PETFOODS
€8,50
Skladom (8 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Tréningová pochúťka Pala - 100% Hovädzia pečeň

Zloženie: 100% hovädzia pečeň – bohatá na železo, zinok, fosfor, vitamíny A, B a D, kyselinu listovú a esenciálne mastné kyseliny.

Táto chutná pochúťka je skvelou voľbou pre ochranu a podporu tráviaceho systému, imunitného systému, reprodukčných orgánov, svalového, kostrového a neurologického systému. Bez prídavných a konzervačných látok.

Vysoko kvalitné ingrediencie ručne vyberané pre ich nutričné hodnoty a funkčnosť, sú sušené vzduchom v malých dávkach pri nízkych teplotách, výsledkom čoho sú 100% prírodné a chutné pochúťky s veľmi vysokou nutričnou hodnotou.

Skladujte na chladnom a suchom mieste. Po otvorení uchovávajte vrecko uzavreté a spotrebujte do 2 týždňov.

Analýza zloženia:
Surový proteín 61,5 %
Hrubý tuk 10,8 %
Vlhkosť 12 %
Popol 3,9 %
Sacharidy 11,8 %
kcal ME / kg 3906

 

 

100% Beef Liver – Rich in iron, zinc, phosphorous, vitamins A, B, and D, folic acid, and essential fatty acids. This tasty treat is a great choice for protecting and supporting digestive system, immune system, reproductive organs, muscular, skeletal and neurological systems.

We hand-pick our high quality ingredients for their nutritional values and functionality, then air-dry in small batches at low temperatures resulting in this – 100% natural & tasty treats with a very high nutritional value.

Store in a cool dry place. Keep bag closed after opening and consume within 2 weeks.

Analytical Constituents:
Crude Protein 61,5%
Crude Fat 10,8%
Moisture 12%
Ash 3,9%
Carbohydrates 11,8%
kcal ME / Kg 3906

PALA RAW FOOD FOR PETS - Scandinavian brand from Finland - 100% natural