Prečo Pala?

PALA je škandinávska značka so sídlom v Espoo vo Fínsku a s vlastným výrobným závodom v Estónsku.

Krmivá a pochúťky PALA NORDIC RAW FOOD FOR PETS sú produktom výrobného procesu v malých sériách.

Proces je navrhnutý tak, aby zachoval úžasné kvality miestnych škandinávskych surovín bez straty výživy. Začína sa presným odmeraním jednotlivých ingrediencií podľa receptúr a veľkostí dávok.

Na každý kilogram kompletného krmiva PALA sa spotrebuje približne 3,3 kilogramov surovín, ako je celé mäso a ryby, čo predstavuje cca 80 % obsahu krmiva, doplnených zeleninou, bobuľovým ovocím, plus prírodné stimulanty imunity, čo predstavuje zvyšných 20 %.

Následne sa zložky dôkladne premiešajú a rozomelú. Rozomletá zmes sa umiestni do sterilných sušiacich komôr, kde sa jemne suší vzduchom pri nízkych teplotách počas tak dlhého obdobia, kým sa dosiahne ideálna úroveň vlhkosti.

Akonáhle je zmes suchá, je nakrájaná na špecifické tvary Pala a okamžite zabalená, aby bola zachovaná čerstvosť.

Tento šetrný proces sušenia zachováva zložky bez rozkladu bielkovín, enzýmov a aminokyselín.

 

 

 

Krmivá Pala sú natoľko vyvážené, že nie sú potrebné žiadne ďalšie výživové suplementy. 

Už aj 20% zastúpenie Pala krmiva v dennej krmnej dávke prináša významné zdravotné a vitálne benefity pre vášho psa. Krmivá Pala je možné priamo pridávať k mokrému krmivu aj k suchému, k barfu ako aj ku granuliam.  

Pred podávaním nie je potrebné krmivo zalievať ani inak upravovať.

 

 

Vzhľadom na čistotu surovín bez konzervačných a iných pridaných látok a dochucovadiel je potrebné otvorené balenie spotrebovať do 2 týždňov. 

PALA RAW FOOD krmivá a pochúťky majú obmedzenú dobu spotreby, hovoríme približne o 6 až 8 mesiacoch od výroby. Pala pamlsky teda nevydržia 5 rokov na poličke, ako bežne dostupné konzervované pamlsky v obchode. 

 

Pala Raw Food receptúry sú vyvinuté v spolupráci s DogRisk! Poprednou nezávislou výskumnou organizáciou zameranou na výživu a zdravie psov na univerzite v Helsinkách.

Pala má tiež výskumné partnerstvo s Technickou univerzitou v Talline na implementáciu najnovších inovácií v príprave a konzervovaní.

 

  
Company information: 
• Pala Petfoods Oy, Karpintie 12, 02260 Espoo, Finland
• Factory: Pala Petfoods Estonia OÜ, Kesk tee 32, 75305 Aaviku küla, Estonia
• Factory ID 01/ABP/LE06

 We made raw food easy